Yarışma Detay Bilgi

2014/028 Nevşehir Belediyesi 5. Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışması - SKT: 17.9.2014  

Düzenleyen Kurum
Nevşehir Belediyesi
TFSF Onay No
2014/028
Kategoriler
Digital  -    -    -  
Son Katılım Tarihi
17.9.2014
Seçici Kurul Toplanması
20.9.2014
Sonuç Bildirim Tarihi
22.9.2014
İlgili Kişi
Nermin GÜRSOY
Telefon No
+90 384 212 40 25
E-Posta
nevsehirfiapyarisma@gmail.com
Tfsf Temsilcisi
Yunus TOPAL
Tfsf Temsilci E-Posta
nevsehirfiapyarisma@gmail.com
Türkçe Şartname
İngilizce Şartname
Detay Bilgi  

Nevşehir Belediyesi
5. Uluslararası Kapadokya Fotoğraf Yarışması Sonuçları

 
 

1. Maciej MAKOWSKİ / POLONYA
 

2. Krzysztof BROWKO / POLONYA

 

3. Krzysztof BROWKO / POLONYA
 

Mansiyon - Krasimir MATARO / BULGARİSTAN


Mansiyon - Keith WOOD / iNGİLTERE

 

Mansiyon - Alexey Trofimov / RUSYA
 
Kapadokya Fotoğrafı Ö.Ö - Münevver DÖLEK - Mersin
 
 Kapadokya Fotoğrafı Ö.Ö - Nuri ÇORBACIOĞLU - Kayseri
 
Kapadokya Fotoğrafı Ö.Ö - Fatih ÖZENBAŞ - Antalya 

 

Sergilemeler

 






Ödül Kazanan Fotoğraflar & Sergilemeler


Maciej Makowski / Poland

Birincilik Ödülü 

Krzysztof Browko / Poland

İkincilik Ödülü 

münevver DÖLEK / Türkiye-Turkey

Kapadokya Fotoğrafı Özel Ödülü-1 Kapadokya Fotoğrafı Özel Ödülü-1

NURİ ÇORBACIOĞLU / Türkiye-Turkey

Kapadokya Fotoğrafı Özel Ödülü-2 Kapadokya Fotoğrafı Özel Ödülü-2

Fatih Özenbaş / Türkiye-Turkey

Kapadokya Fotoğrafı Özel Ödülü-3 Kapadokya Fotoğrafı Özel Ödülü-3

Alexey Trofimov / Russian Federation

Mansiyon 

Krasimir Matarov / Bulgaria

Mansiyon 

Keith Wood / United Kingdom

Mansiyon 

İBRAHİM AYSÜNDÜ / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Şefik  BAYRAM / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Ziya Murat Öztürk / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Saeed Arabzadeh / Iran

Sergileme 

Peter Talos / Hungary

Sergileme 

MAHFUZUL HASAN RANA / United States

Sergileme 

Mustafa  Tor / Türkiye-Turkey

Sergileme 

NURİ ÇORBACIOĞLU / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Vitalii Popkov / Ukraine

Sergileme 

Huu Hung Truong / Vietnam

Sergileme 

FERHAT COŞGUN / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Wolfgang Loke / Germany

Sergileme 

Vlad Sokolovsky / Belarus

Sergileme 

Vlad Sokolovsky / Belarus

Sergileme 

Yurii Turianytsia / Ukraine

Sergileme 

samim saka / Türkiye-Turkey

Sergileme 

samim saka / Türkiye-Turkey

Sergileme 

András Gergó / Hungary

Sergileme 

Krzysztof Browko / Poland

Sergileme 

Krzysztof Browko / Poland

Sergileme 

Seyed Ali Miremadi / Iran

Sergileme 

Seyed Ali Miremadi / Iran

Sergileme 

Jussi Helimaki / Finland

Sergileme 

Tahir UZUN / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Tahir UZUN / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Krasimir Matarov / Bulgaria

Sergileme 

Igor Debevec / Slovenia

Sergileme 

Somenath Mukhopadhyay / India

Sergileme 

Atıf ÖZEN / Türkiye-Turkey

Sergileme 

sabri altın / Türkiye-Turkey

Sergileme 

Krzysztof Browko / Poland

Üçüncülük Ödülü